Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do naszego nowo otwartego sklepu z akumulatorami w Szczecinie.

reklama

Niezmiernie miło nam Państwa poinformować, że punkt sprzedaży detalicznej w Szczecinie został otwarty! Wszystkich Klientów zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie starego akumulatora z wydrukiem testowym, ładowania i pobory prądu w samochodzie. Nie daj się zaskoczyć w mroźny poranek, nie trać swojego cennego czasu - nasza wykwalifikowana kadra sprawdzi to za Ciebie - szybko i fachowo!

Dostępny w  naszej ofercie szeroki wachlarz produktów, zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. W sieci Akumar dostępne są m.in.: akumulatory samochodowe i motocyklowe (Centra, Varta, Yuasa, Optima, LandPort, Exide, Banner, Moll, Fiamm, Tuborg i in.), głębokiego rozładowania (do łodzi czy camperów), Start&Stop, AGM i EFB, akumulatory żelowe (do UPS, zabawek, kas fiskalnych i in.), akumulatory ciężarowe, baterie do ciągników i maszyn rolniczych, akumulatory trakcyjne, ładowarki (CTEK, Exide), prostowniki (6V, 12V, 24V), chemię i kosmetyki K2 oraz akcesoria.

Profesjonalny dobór akumulatora, sprawdzenie instalacji elektrycznej, montaż zakupionego akumulatora w cenie, darmowa ekspertyza starej baterii, ponad 15 lat doświadczenia, największy wybór w regionie! Nie czekaj - sprawdź nas!

 

Nasze dane

ul. Częstochowska 89

62-800 Kalisz

  730 094 539

  62 753 54 88

wyślij wiadomość


Poniedziałek - Piątek
godzina: 9:00 - 18:00
Sobota
godzina: 9:00 - 14:00


  Nasze punkty

Poznań, Luboń, Konin, Kalisz, Leszno, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Chełm, Szczecin

mapka punktow

 

 

akumulatory kalisz

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !